Meie spetsialistid

Meie spetsialistid esindavad ja on pädevad järgnevates valdkondades: ehitus- ja ruumiakustika, müra- ja vibratsioonitõrje, audiovisuaalsete süsteemide projekteerimine, sisekujundus, keskkonnateadus ja esitustehnika.

Meie ettevõttel on pikaaegsed kogemused, tehnilised teadmised ja projektijuhtimisoskused, mis on ühitatud koolituste, uurimistöö ja töökogemustega eri valdkondades. Mõistame hästi erinõuetega ruumide ja ehitiste kasutusvajadusi ning käivitame oma projekte alati kasutajast lähtudes.




Gerda Kaasik

Gerda Kaasik

Konsultant, M.Sc. (Tech.)
Ruumiakustika

Mob. +372 56 848 999
gerda.kaasik@akukon.com

Tallinna, Akustika, Eesti, Contact person

Ingrid Leemet

Ingrid Leemet

Konsultant, M.Sc.
Keskkonnamüra

Tel. +372 56 882 633
Ingrid.leemet@akukon.com

Tallinna, Melu ja tärinä, Eesti, Contact person

Mario Narbekov

Mario Narbekov

Noorem konsultant
Ehitusakustika, heliisolatsiooni-ja müramõõtmised

+372 56 818 004
mario.narbekov@akukon.com

Tallinna, Akustika, Melu ja tärinä, Eesti, Contact person

Argo Päid

Argo Päid

Mõõtetehnik
Heliisolatsiooni -ja müramõõtmised

Mob. +372 51 933 050
argo.paid@akukon.com

Tallinna, Mõõtmised, Eesti, Contact person

Dmitri Tiško

Dmitri Tiško

Konsultant, M.Sc.
Ehitusakustika, heliisolatsiooni-, müra- ja vibratsioonimõõtmised

Tel. +372 661 6903, mob. +372 56 481 431
dmitri.tishko@akukon.com

Tallinna, Akustika, Mõõtmised, Eesti, Contact person

Maris Vohta

Maris Vohta

Konsultant, B.Sc.
Keskkonnamüra

Tel. +372 661 6900
Mob. +372 565 1191
maris.vohta@akukon.com

Tallinna, Melu ja tärinä, Eesti, Contact person

Mykhailo Yaroshenko

Mykhailo Yaroshenko

Akukon Eesti Ou

mykhailo.yaroshenko@akukon.com
+372 56 90 20 54

Tallinna, Akustika, Müra ja vibratsiooni hindamine, Eesti, Contact person

Jukka Ahonen

Jukka Ahonen

Meeskonnajuht, kvaliteedijuht
Ph.D. (Tech.), FISE V+ (akustika)
Ehitus- ja ruumiakustika

Tel. +358 44 333 0233
jukka.ahonen@akukon.com

Helsingi, Akustika, Mõõtmised, Suomi

Hassan Al-Ramadani

Hassan Al-Ramadani

Acoustical Designer, B.Sc. (Arch.)

Tel. +358 40 913 8700
hassan.alramadani@akukon.com

Helsingi, Akustika, Suomi

Jyrki Annala

Jyrki Annala

Acoustical Designer, B.Sc. (Tech.)

puh. +358 50 338 8909
jyrki.annala@akukon.com

Turku, Akustika, Mõõtmised, Suomi

Eva Arvelo

Eva Arvelo

Bürooassistent
Kutsekõrgkooli lõpetanu

Tel. +358 10 320 0700 (kontori üldnumber)
eva.arvelo@akukon.com

Helsingi, Hallinto, Suomi

Janne Auvinen

Janne Auvinen

Vabakutseline teatrikonsultant
M.A. (valguse- ja heliprojektid)
Esitusruumide funktsionaalne projekteerimine

Koostööpartner, Esitusruumid

Anni Haataja

Anni Haataja

Nooremkonsultant, insener, B.Sc. (Tech.), FISE A
Mõõtmised, ehitus- ja ruumiakustika

Tel. +358 45 672 2907
anni.haataja@akukon.com

Oulu, Akustika, Mõõtmised, Suomi

Janne Hautsalo

Janne Hautsalo

Vanemkonsultant
M.Sc. (Tech.), FISE PV (akustika)
Ruumi- ja ehitusakustika

Tel. +358 50 367 4864
janne.hautsalo@akukon.com

Helsingi, Akustika, Suomi

Tapio Ilomäki

Tapio Ilomäki

Projektijuht, M.A. (valguse- ja heliprojektid) AMIoTC
Teatritehnika, valgus- ja helisüsteemid, audiovisuaalsed süsteemid

Tel. +358 400 939 088
tapio.ilomaki@akukon.com

Helsingi, Osanik/aktsionär, Esitusruumid, Audiovisuaaline projekteerimine, Suomi

Mikko Joenpolvi

Mikko Joenpolvi

Projekteerija
Helivõimendussüsteemid, ruumiakustika

Tel. +358 50 534 4611
mikko.joenpolvi@akukon.com

Helsingi, Koostööpartner, Esitusruumid, Audiovisuaaline projekteerimine, Ääni- ja videotuotanto, Suomi

Jaakko Kestilä

Jaakko Kestilä

Konsultant, M.Sc. (Tech.)
Akustika, esitustehnika süsteemid

Tel. +358 50 462 2416
jaakko.kestila@akukon.com

Helsingi, Akustika, Melu ja tärinä, Audiovisuaaline projekteerimine, Suomi

Liisa Kilpilehto

Liisa Kilpilehto

Akustika konsultant, M.Eng.
Müratõrje, mõõtmised, joonestamine

Tel. +358 40 827 2532
liisa.kilpilehto@akukon.com

Helsingi, Akustika, Melu ja tärinä, Müra ja vibratsiooni hindamine, Suomi

Tapio Lahti

Tapio Lahti

TL Akustiikka
Spetsialist, Ph.D. (Tech.)
Keskkonnamüra, müratõrje

Helsingi, Koostööpartner, Melu ja tärinä, Suomi

Tarja Lahti

Tarja Lahti

Konsultant, B.Sc. (Tech.)
Ruumi- ja ehitusakustika

Tel. +358 50 361 1420
tarja.lahti@akukon.com

Helsingi, Akustika, Suomi

Ari Lepoluoto

Ari Lepoluoto

Tegevdirektor
Lic.A. (valgus- ja heliprojekteerimine)
B.Eng. (andmesidetehnoloogia)

Tel. +358 10 3200 700 (kontori üldnumber)

ari.lepoluoto@akukon.com

Helsingi, Osanik/aktsionär, Esitusruumid, Audiovisuaaline projekteerimine, Hallinto, Suomi

Oskar Lindfors

Oskar Lindfors

Meeskonnajuht, konsultant
M.Sc. (Tech.), FISE V+ (akustika)
Ruumi- ja ehitusakustika

Tel. +358 50 544 5876
oskar.lindfors@akukon.com

Helsingi, Akustika, Mõõtmised, Suomi

Tapani Manninen

Tapani Manninen

Akukon Oy AV-Sector
AV-süsteemide projekteerimine

Tel. +358 40 837 0710
tapani.manninen@akukon.com

Jyväskylä, Audiovisuaaline projekteerimine, Suomi

Timo Markula

Timo Markula

Vanemkonsultant
M.Sc. (Tech.), FISE V+ (akustika)
Keskkonnamüra, müratõrje

Tel. +358 50 303 2404
timo.markula@akukon.com

Tampere, Turku, Osanik/aktsionär, Melu ja tärinä, Müra ja vibratsiooni hindamine, Suomi

Henrik Möller

Henrik Möller

Juhtiv konsultant, juhatuse esimees
M.Sc. (Tech.), FISE PV (akustika)
Ruumi- ja ehitusakustika, esitusruumid

Tel. +358 500 708 263
henrik.moller@akukon.com

Helsingi, Osanik/aktsionär, Esitusruumid, Akustika, Jerusalem, Suomi, Muut maat

Nella Näveri

Nella Näveri

Nooremkonsultant
M.Sc. (Arch.), FISE T (akustika)
Ehitus- ja ruumiakustika

Tel. +358 50 351 3815
nella.naveri@akukon.com

Helsingi, Esitusruumid, Akustika, Suomi

Timo Peltonen

Timo Peltonen

Tehnikadirektor, vanemkonsultant
M.Sc. (Tech.), FISE PV (akustika)
Keskkonnamüra, struktuurimüra, vibratsioon, tehniline akustika

Tel. +358 50 584 9814
timo.peltonen@akukon.com

Helsingi, Osanik/aktsionär, Melu ja tärinä, Audiolaborid, Mõõtmised, Suomi

Henri Penttinen

Henri Penttinen

Konsultant, Ph.D. (Tech.)
Keskkonnamüra, müratõrje,
struktuurimüra, vibratsioon

Tel. +358 50 3258309
henri.penttinen@akukon.com

Helsingi, Melu ja tärinä, Suomi

Toni Poikonen

Toni Poikonen

Projektiinsener, M.Sc. (Tech.)
Audiovisuaalsed projektid

Tel. +358 50 526 7666
toni.poikonen@akukon.com

Helsingi, Esitusruumid, Audiovisuaaline projekteerimine, Ääni- ja videotuotanto, Suomi

Mira Pykälistö

Mira Pykälistö

Projekteerija, meedia B.A.
BIM (arvutimodelleerimine), CAD, audiovisuaalne projekteerimine

Tel. +358 40 588 3814
mira.pykalisto@akukon.com

Tampere, Esitusruumid, Melu ja tärinä, Audiovisuaaline projekteerimine, Müra ja vibratsiooni hindamine, Suomi

Sami Reina

Sami Reina

Akukon Oy Av-Sector
AV-süsteemide projekteerimine, B.Sc. (Tech.)

Tel. +358 40 837 0730
sami.reina@akukon.com

Jyväskylä, Akustika, Audiovisuaaline projekteerimine, Suomi

Janne Riionheimo

Janne Riionheimo

Riionheimon Akustiikka
Konsultant, M.Sc. (Tech.), FISE A
Ehitus- ja ruumiakustika

Tel. +358 50 375 9421
janne.riionheimo@akukon.com

Helsingi, Koostööpartner, Akustika, Ääni- ja videotuotanto, Suomi

Timo Risku

Timo Risku

Akumek Oy
Vanemkonsultant, M.Sc. (Tech.)
Lavamehaanika

Tel. +358 50 353 2543

Helsingi, Koostööpartner, Esitusruumid, Suomi

Anssi Ruusuvuori

Anssi Ruusuvuori

Vanemkonsultant, arhitekt SAFA M.Sc. (Arch.), FISE AA
Ruumi- ja ehitusakustika, helisalvestusstuudiod ja kontrollruumid

Tel. +358 50 520 8057
anssi.ruusuvuori@akukon.com

Turku, Osanik/aktsionär, Esitusruumid, Akustika, Ääni- ja videotuotanto, Suomi

Olli Salmensaari

Olli Salmensaari

Vanemkonsultant
M.Sc. (Tech.), FISE PV (akustika)
Ruumi- ja ehitusakustika

Tel. +358 50 491 4840
olli.salmensaari@akukon.com

Helsingi, Osanik/aktsionär, Akustika, Suomi

Toni Soininen

Toni Soininen

Consultant, M.Sc (Tech)
Room and building acoustics, AV design

Puh. +358 50 483 9286
toni.soininen@akukon.com

Oulu, Akustika, Audiovisuaaline projekteerimine, Audiolaborid, Suomi

Juha Storm

Juha Storm

Audiovisuaalne projekteerimine
M.A. (valgus- ja heliprojektid)
Valgus-, heli- ja audiovisuaalsed projektid

Tel. +358 50 300 0320
juha.storm@akukon.com

Helsingi, Esitusruumid, Audiovisuaaline projekteerimine, Suomi

Sari Taskinen

Sari Taskinen

Haldusjuht
Kutsekõrgkooli lõpetanu

Tel. +358 10 320 0700 (kontori üldnumber)
sari.taskinen@akukon.com

Helsingi, Osanik/aktsionär, Hallinto, Suomi

Sakari Tervo

Sakari Tervo

Acoustics consultant
D.Sc.(Tech.)

Puh. +358 50 514 5264
sakari.tervo@akukon.com

Helsingi

Julia Turku

Julia Turku

Development Manager, Consultant, M.Sc. (Tech)
Room and building acoustics

Puh. +358 50 486 0005
julia.turku@akukon.com

Helsingi, Akustika, Suomi

Jussi Vartio

Jussi Vartio

AV and acoustical designer, B.Sc. (Tech.)

Puh. +358 44 345 6133
jussi.vartio@akukon.com

Oulu, Esitusruumid, Akustika, Audiovisuaaline projekteerimine, Suomi

Sara Vehviläinen

Sara Vehviläinen

Projekteerija, modelleerija, B.A., FISE A
Sisekujundus ja akustika, visualiseerimine

Tel. +358 40 846 2616
sara.vehvilainen@akukon.com

Helsingi, Esitusruumid, Akustika, Ääni- ja videotuotanto, Suomi

Lauri Vikström

Lauri Vikström

Konsultant, B.Sc. (Tech.)
Ehitus- ja ruumiakustiline projekteerimine, järelevalve objektidel, mõõtmised

Tel. +358 50 402 3771
lauri.vikstrom@akukon.com

Turku, Akustika, Mõõtmised, Suomi

Roy Westerholm

Roy Westerholm

Tiliaeena Oy
Majandusekspert, M.Sc. (Econ.)

Tel. +358 10 3200 700 (kontori üldnumber)
roy.westerholm@akukon.com

Helsingi, Koostööpartner, Hallinto, Suomi