Mūsų specialistai

Įmonėje dirba daugiau nei 50 specialistų, kurie yra atsakingi ir specializuojasi kiekvienas skirtingose srityse: Akustikos, triukšmo izoliavimo, audiovizualinio projektavimo, viešų erdvių projektavimo, aplinkosaugos ar sceninių technologijų srityse.

Mūsų darbuotojų atsakomybės sritys skirstomos atsižvelgiant į specialisto patirtį, išsilavinimą, technines žinias ir projektų valdymo patirtį. Puikiai išmanome įvairios paskirties pastatams ir erdvėms keliamus reikalavimus, tačiau atlikdami darbus visuomet orientuojamės į vartotoją, jo turimus poreikius bei norimą pasiekti rezultatą. 




Rimtautas Piskarskas

Rimtautas Piskarskas

Acoustic Designer, PhD (Tech)
Akukon Lietuva
Tel. +370 686 14892
rimtautas.piskarskas@akukon.com

Akustika, Melu ja tärinä, Triukšmo ir vibracijų poveikis, Matavimai, Lithuania, Vilnius, Kontaktinis asmuo

Tomas Vilniskis

Tomas Vilniskis

Acoustic designer MSc (Eng).

Akukon Lietuva UAB
+370 638 43272
tomas.vilniskis@akukon.com

Akustika, Lithuania, Vilnius, Kontaktinis asmuo

Edmundas Zizys

Edmundas Zizys

Manager Akukon Lietuva UAB, M.Sc (Eng.)
Tel. +370 699 23661
edmundas.zizys@akukon.com

Pasirodymams skirtos patalpos, Akustika, Audiovizualinis dizainas, Lithuania, Vilnius, Kontaktinis asmuo

Henrik Möller

Henrik Möller

Leading Consultant, Chairman of the Board of Directors
M.Sc. (Tech.)
Room and building acoustics, performance facilities

Tel. +358 500 708 263
henrik.moller@akukon.com

Helsinki, Partneris, Pasirodymams skirtos patalpos, Akustika, Jerusalem, Suomija, Bendras, Kontaktinis asmuo

Jukka Ahonen

Jukka Ahonen

Team Leader, Quality Manager, Ph.D. (Tech.)
Building and room acoustics

Tel. +358 44 333 0233
jukka.ahonen@akukon.com

Helsinki, Jyväskylä, Akustika, Matavimai, Suomija

Juhani Ahvenvaara

Juhani Ahvenvaara

Associate
Sound technician
Acoustics and AV systems

Tel. +358 400 686 941
juhani.ahvenvaara@akukon.com

Akustika, Vaasa, Suomija

Hassan Al-Ramadani

Hassan Al-Ramadani

Acoustical Designer, B.Sc. (Arch.)

Tel. +358 40 913 8700
hassan.alramadani@akukon.com

Jyrki Annala

Jyrki Annala

Acoustical Designer, B.Sc. (Tech.)

Tel. +358 50 338 8909
jyrki.annala@akukon.com

Turku, Akustika, Matavimai, Suomija

Eva Arvelo

Eva Arvelo

Office Assistant
Vocational Qualification in Business and Administration

Tel. +358 10 320 0700
eva.arvelo@akukon.com

Helsinki, Administracija, Suomija

Anni Haataja

Anni Haataja

Consultant, B.Sc. (Tech.), FISE A
Measurements, Room and building acoustics

Tel. +358 45 672 2907
anni.haataja@akukon.com

Oulu, Akustika, Matavimai, Suomija

May (Mourad) Hanna

May (Mourad) Hanna

Junior Consultant M.Sc. (Tech.)
Room and building acoustics

Tel. +972 52 624 8693
may.hanna@akukon.com

Pasirodymams skirtos patalpos, Akustika, Garso ir vaizdo įrašų studijos, Jerusalem, Bendras

Janne Hautsalo

Janne Hautsalo

Senior Consultant, M.Sc. (Tech.), FISE A
Room and building acoustics

Tel. +358 50 367 4864
janne.hautsalo@akukon.com

Helsinki, Akustika, Suomija

Tapio Ilomäki

Tapio Ilomäki

Project Manager, M.A. (Lighting and sound designer), AMSTC
Theatre technology, lighting and sound systems, audiovisual systems

Tel. +358 400 939 088
tapio.ilomaki@akukon.com

Helsinki, Partneris, Pasirodymams skirtos patalpos, Audiovizualinis dizainas, Suomija

Mikko Joenpolvi

Mikko Joenpolvi

Designer
Sound systems, room acoustics
Designer
Sound systems, room acoustics

Tel. +358 50 534 4611
mikko.joenpolvi@akukon.com

Helsinki, Asocijuotas, Pasirodymams skirtos patalpos, Audiovizualinis dizainas, Garso ir vaizdo įrašų studijos, Suomija

Gerda Kaasik

Gerda Kaasik

Consultant, M.Sc. (Tech.)
Room acoustics

Mob. +372 56 848 999
gerda.kaasik@akukon.com

Tallinna, Pasirodymams skirtos patalpos, Akustika, Estija

Jaakko Kestilä

Jaakko Kestilä

Consultant, M.Sc. (Tech.)
Acoustics, AV systems

Puh. +358 50 462 2416
jaakko.kestila@akukon.com

Helsinki, Akustika, Melu ja tärinä, Audiovizualinis dizainas, Suomija

Liisa Kilpilehto

Liisa Kilpilehto

Acoustical Consultant, M.Eng.
Noise, occupational health and safety

Tel. +358 40 827 2532
liisa.kilpilehto@akukon.com

Helsinki, Akustika, Melu ja tärinä, Triukšmo ir vibracijų poveikis, Suomija

Tarja Lahti

Tarja Lahti

Consultant, B.Sc. (Tech.)
Room and building acoustics

Tel. +358 50 361 1420
tarja.lahti@akukon.com

Helsinki, Akustika, Suomija

Ingrid Leemet

Ingrid Leemet

Consultant, M.Sc.
Environmental noise

Tel. +372 56 882 633
ingrid.leemet@akukon.com

Tallinna, Melu ja tärinä, Estija

Ari Lepoluoto

Ari Lepoluoto

Managing Director, Akukon Oy Finland
Lic.A. (Lighting and sound design)
B.Sc. (Tech.)

Tel. +358 10 3200 700 (switchboard)
ari.lepoluoto@akukon.com

Helsinki, Partneris, Pasirodymams skirtos patalpos, Audiovizualinis dizainas, Administracija, Suomija

Oskar Lindfors

Oskar Lindfors

Team Leader, Consultant, M.Sc. (Tech.)
Room and building acoustics

Tel. +358 50 544 5876
oskar.lindfors@akukon.com

Helsinki, Akustika, Matavimai, Suomija

Mónica Loría

Mónica Loría

Junior Consultant, M.Sc. (Tech.)
Building and room acoustics, A/V systems

Tel. +506 8708 8850
monica.loria@akukon.com

Akustika, Audiovizualinis dizainas, Bendras

Tapani Manninen

Tapani Manninen

Akukon Oy AV-Sector
Audiovisual Designer

Tel. +358 40 837 0710
tapani.manninen@akukon.com

Jyväskylä, Audiovizualinis dizainas, Suomija

Timo Markula

Timo Markula

Senior Consultant, M.Sc. (Tech.)
Noise, vibration and groundborne noise

Tel. +358 50 303 2404
timo.markula@akukon.com

Tampere, Turku, Partneris, Melu ja tärinä, Triukšmo ir vibracijų poveikis, Suomija

Nella Näveri

Nella Näveri

Junior Consultant
M.Sc. (Arch), B.Sc. (physics)
Building and room acoustics

Tel. +358 50 351 3815
nella.naveri@akukon.com

Helsinki, Pasirodymams skirtos patalpos, Akustika, Suomija

Timo Peltonen

Timo Peltonen

Technical Director, Senior Consultant, M.Sc. (Tech.)
Noise, vibration and groundborne noise, audiolaboratory

Tel. +358 50 584 9814
timo.peltonen@akukon.com

Helsinki, Partneris, Melu ja tärinä, Garso tyrimų laboratorijos, Matavimai, Suomija

Henri Penttinen

Henri Penttinen

Consultant, Ph.D. (Tech.)
Noise, vibration and groundborn noise

Tel. +358 50 3258309
henri.penttinen@akukon.com

Helsinki, Melu ja tärinä, Suomija

Arturs Perkons

Arturs Perkons

Senior acoustic consultant, M.Sc (Tech)
SIA Akukon Buvakustika
Tel +37129407029
arturs.perkons@akukon.com

Akustika, Latvia

Toni Poikonen

Toni Poikonen

Design Engineer, M.Sc. (Tech.)
AV design

Tel. +358 50 526 7666
toni.poikonen@akukon.com

Helsinki, Pasirodymams skirtos patalpos, Audiovizualinis dizainas, Garso ir vaizdo įrašų studijos, Suomija

Mira Pykälistö

Mira Pykälistö

Specialist, B.A.
BIM management, CAD support
Noise, environmental noise

Tel. +358 40 588 3814
mira.pykalisto@akukon.com

Tampere, Pasirodymams skirtos patalpos, Melu ja tärinä, Audiovizualinis dizainas, Triukšmo ir vibracijų poveikis, Suomija

Sami Reina

Sami Reina

Akukon Oy Av-Sector
Audiovisual Designer, B.Sc. (Tech.)

Tel. +358 40 837 0730
sami.reina@akukon.com

Jyväskylä, Akustika, Audiovizualinis dizainas, Suomija

Mikko Roininen

Mikko Roininen

Mikko Roininen
Junior Consultant, M.Sc. (Tech.)
Building and room acoustics

Tel. +358 50 3200 233
mikko.roininen@akukon.com

Tampere, Akustika, Matavimai, Suomija

Anssi Ruusuvuori

Anssi Ruusuvuori

Senior Consultant, M.Sc. (Arch.)
Room and building acoustics, recording studios and control rooms

Tel. +358 50 520 8057
anssi.ruusuvuori@akukon.com

Turku, Partneris, Pasirodymams skirtos patalpos, Akustika, Garso ir vaizdo įrašų studijos, Suomija

Issa Sacaan

Issa Sacaan

Audio Engineer
Akukon Middle East Ltd

tel +972 599 840 833
issa.sacaan@akukon.com

Olli Salmensaari

Olli Salmensaari

Senior Consultant, M.Sc. (Tech.), FISE AA
Room and building acoustics

Tel. +358 50 491 4840
olli.salmensaari@akukon.com

Helsinki, Partneris, Akustika, Suomija

Toni Soininen

Toni Soininen

Consultant, M.Sc (Tech)
Room and building acoustics, AV design

Puh. +358 50 483 9286
toni.soininen@akukon.com

Oulu, Akustika, Audiovizualinis dizainas, Garso tyrimų laboratorijos, Suomija

Juha Storm

Juha Storm

Audiovisual Designer
M.A. (Lighting and sound designer)
Lighting, sound and audiovisual design

Tel. +358 50 300 0320
juha.storm@akukon.com

Helsinki, Pasirodymams skirtos patalpos, Audiovizualinis dizainas, Suomija

Sari Taskinen

Sari Taskinen

Administrative Manager
Vocational Qualification in Business and Administration

Tel. +358 10 320 0700 (switchboard)
sari.taskinen@akukon.com

Helsinki, Partneris, Administracija, Suomija

Sakari Tervo

Sakari Tervo

Acoustics consultant D.Sc.(Tech.)

Puh. +358 50 514 5264
sakari.tervo@akukon.com

Helsinki

Dmitri Tiško

Dmitri Tiško

Consultant, M.Sc. (Tech.)
Building acoustics, vibration and noise control

Tel. +372 661 6903, mob. +372 56 481 431
dmitri.tishko@akukon.com

Tallinna, Akustika, Matavimai, Estija

Julia Turku

Julia Turku

Consultant and Project Manager, M.Sc. (Tech)
Room and building acoustics

Puh. +358 50 486 0005
julia.turku@akukon.com

Helsinki, Akustika, Suomija

Jussi Vartio

Jussi Vartio

AV and acoustical designer, B.Sc. (Tech.)

Puh. +358 44 345 6133
jussi.vartio@akukon.com

Oulu, Pasirodymams skirtos patalpos, Akustika, Audiovizualinis dizainas, Suomija

Sara Vehviläinen

Sara Vehviläinen

Designer, B.A., FISE A
Interior design, acoustics, visualisation

Tel. +358 40 846 2616
sara.vehvilainen@akukon.com

Helsinki, Pasirodymams skirtos patalpos, Akustika, Garso ir vaizdo įrašų studijos, Suomija

Lauri Vikström

Lauri Vikström

Consultant, B.Sc. (Tech.)
Building and room acoustics design, construction monitoring, measurements

Tel. +358 50 402 3771
lauri.vikstrom@akukon.com

Turku, Akustika, Matavimai, Suomija

Maris Vohta

Maris Vohta

Consultant, B.Sc.
Environmental noise

Tel. +372 661 6900 Mob. +372 565 1191
maris.vohta@akukon.com

Tallinna, Melu ja tärinä, Estija

Janne Auvinen

Janne Auvinen

Associate
Theatre Consultant
M.A. (Lighting and sound designer)
Functional design of performance facilities

Asocijuotas

Tapio Lahti

Tapio Lahti

Associate
TL akustiikka Oy
Specialist, Ph.D. (Tech.)
Environmental noise, noise control

Asocijuotas, Suomija

Timo Risku

Timo Risku

Associate
Akumek Oy
Senior Consultant, M.Sc. (Tech.)
Stage mechanics

Tel. +358 50 353 2543

Asocijuotas

Janne Riionheimo

Janne Riionheimo

Associate, Riionheimo Acoustics Ltd
Consultant, M.Sc. (Tech.), FISE A
Building and room acoustics

Tel. +358 50 375 9421
janne.riionheimo@akukon.com

Helsinki, Asocijuotas, Akustika, Garso ir vaizdo įrašų studijos, Suomija

Roy Westerholm

Roy Westerholm

Associate
Tiliareena Oy
Controller, M.Sc. (Econ.)

Tel. +358 10 3200 700 (switchboard)
roy.westerholm@akukon.com

Asocijuotas, Administracija, Suomija