Mūsu speciālisti

Uzņēmumā “Akukon” strādā vairāk nekā 50 speciālistu dažādās kompetences jomās — akustika, audiovizuālo sistēmu projektēšanā, telpu projektēšanā, vides zinātnē un skatuves tehnoloģijās.

Uzņēmuma plašā pieredze, tehnoloģiskā kompetence un projektu pārvaldība ir apvienota ar izglītību, pētniecību un darba pieredzi dažādās jomās. Mēs teicami pārzinām prasības dažādām ēkām un telpām, un mūsu projektēšanas darbs vienmēr ir orientēts uz lietotāju.




Deniss Mironovs

Deniss Mironovs

Konsultants
M.Sc (Akustika)
SIA Akukon-Būvakustika

Tel. +371 26008121
deniss.mironovs@akukon.com

Būvakustika, Latvia, Kontaktpersona

Arturs Pērkons

Arturs Pērkons

Direktors
M.Sc. (Tech.)
SIA Akukon Buvakustika

Tel +371 29407029
arturs.perkons@akukon.com

Būvakustika, Globāli, Latvia, Kontaktpersona

Jukka Ahonen

Jukka Ahonen

Team Leader, Quality Manager
Ph.D. (Tech.), FISE V+ (acoustics)
Building and room acoustics

Tel. +358 44 333 0233
jukka.ahonen@akukon.com

Helsinki, Jyväskylä, Būvakustika, Mērījumi, Suomi

Juhani Ahvenvaara

Juhani Ahvenvaara

Associate
Sound technician
Acoustics and AV systems

Tel. +358 400 686 941
juhani.ahvenvaara@akukon.com

Būvakustika, Vaasa, Suomi

Hassan Al-Ramadani

Hassan Al-Ramadani

Acoustical Designer, B.Sc. (Arch.)

Tel. +358 40 913 8700
hassan.alramadani@akukon.com

Helsinki, Būvakustika, Suomi

Jyrki Annala

Jyrki Annala

Acoustical Designer, B.Sc. (Tech.)

Tel. +358 50 338 8909
jyrki.annala@akukon.com

Turku, Būvakustika, Mērījumi, Suomi

Eva Arvelo

Eva Arvelo

Office Assistant
Vocational Qualification in Business and Administration

Tel. +358 10 320 0700
eva.arvelo@akukon.com

Helsinki, Administrācija, Suomi

Anni Haataja

Anni Haataja

Acoustical Consultant
B.Sc. (Tech.), FISE A
Measurements, Room and building acoustics

Tel. +358 45 672 2907
anni.haataja@akukon.com

Oulu, Būvakustika, Mērījumi, Suomi

Janne Hautsalo

Janne Hautsalo

Senior Consultant
M.Sc. (Tech.), FISE PV (acoustics)
Room and building acoustics

Tel. +358 50 367 4864
janne.hautsalo@akukon.com

Helsinki, Būvakustika, Suomi

Tapio Ilomäki

Tapio Ilomäki

Project Manager, M.A. (Lighting and sound designer), AMIoTC
Theatre technology, lighting and sound systems, audiovisual systems

Tel. +358 400 939 088
tapio.ilomaki@akukon.com

Helsinki, Partneris, Publisku pasākumu telpas, Audiovizuālo sistēmu projektēšana, Suomi

Mikko Joenpolvi

Mikko Joenpolvi

Designer
Sound systems, room acoustics


Tel. +358 50 534 4611
mikko.joenpolvi@akukon.com

Helsinki, Sadarbības partneris, Publisku pasākumu telpas, Audiovizuālo sistēmu projektēšana, Ääni- ja videotuotanto, Suomi

Gerda Kaasik

Gerda Kaasik

Consultant, M.Sc. (Tech.)
Room acoustics

Mob. +372 56 848 999
gerda.kaasik@akukon.com

Tallinna, Publisku pasākumu telpas, Būvakustika, Eesti

Jaakko Kestilä

Jaakko Kestilä

Consultant, M.Sc. (Tech.)
Acoustics, AV systems

Puh. +358 50 462 2416
jaakko.kestila@akukon.com

Helsinki, Būvakustika, Troksnis, troksnis zemē un vibrācijas, Audiovizuālo sistēmu projektēšana, Suomi

Liisa Kilpilehto

Liisa Kilpilehto

Acoustical consultant, M.Eng.
Noise, occupational health and safety

Tel. +358 40 827 2532
liisa.kilpilehto@akukon.com

Helsinki, Būvakustika, Troksnis, troksnis zemē un vibrācijas, Melu- ja tärinäaltistus, Suomi

Justas Kundrotas

Justas Kundrotas

UAB Akukon Lietuva
Acoustic Designer B.Sc. (Arch.)
Akukon Lietuva UAB

Tel. +370 676 44278
justas.kundrotas@akukon.com

Būvakustika, Lithuania, Vilnius

Tarja Lahti

Tarja Lahti

Consultant, B.Sc. (Tech.)
Room and building acoustics

Tel. +358 50 361 1420
tarja.lahti@akukon.com

Helsinki, Būvakustika, Suomi

Ingrid Leemet

Ingrid Leemet

Consultant, M.Sc.
Environmental noise

Tel. +372 56 882 633
ingrid.leemet@akukon.com

Tallinna, Troksnis, troksnis zemē un vibrācijas, Eesti

Oskar Lindfors

Oskar Lindfors

Team Leader, Consultant
M.Sc. (Tech.), FISE V+ (acoustics)
Room and building acoustics

Tel. +358 50 544 5876
oskar.lindfors@akukon.com

Helsinki, Būvakustika, Mērījumi, Suomi

Mónica Loría

Mónica Loría

Junior Consultant, M.Sc. (Tech.)
Building and room acoustics, A/V systems

Tel. +506 8708 8850
monica.loria@akukon.com

Būvakustika, Audiovizuālo sistēmu projektēšana, Globāli

Tapani Manninen

Tapani Manninen

Akukon Oy AV-Sector
Audiovisual Designer

Tel. +358 40 837 0710
tapani.manninen@akukon.com

Jyväskylä, Audiovizuālo sistēmu projektēšana, Suomi

Timo Markula

Timo Markula

Senior Consultant
M.Sc. (Tech.), FISE V+ (acoustics)
Noise, vibration and groundborne noise

Tel. +358 50 303 2404
timo.markula@akukon.com

Tampere, Turku, Partneris, Troksnis, troksnis zemē un vibrācijas, Melu- ja tärinäaltistus, Suomi

Henrik Möller

Henrik Möller

Galvenais konsultants, valdes priekšsēdētājs
M.Sc (Tech.), FISE PV (akustika)
Telpu un būvakustika, izrāžu telpas

Tel. +358 500 708 263
henrik.moller@akukon.com

Helsinki, Partneris, Publisku pasākumu telpas, Būvakustika, Jerusalem, Suomi, Globāli, Kontaktpersona

Nella Näveri

Nella Näveri

Consultant
M.Sc. (Arch), B.Sc. (physics), FISE T (acoustics)
Building and room acoustics

Tel. +358 50 351 3815
nella.naveri@akukon.com

Helsinki, Publisku pasākumu telpas, Būvakustika, Suomi

Timo Peltonen

Timo Peltonen

Technical Director, Senior Consultant
M.Sc. (Tech.), FISE PV (acoustics)
Noise, vibration and groundborne noise, audio laboratory

Tel. +358 50 584 9814
timo.peltonen@akukon.com

Helsinki, Partneris, Troksnis, troksnis zemē un vibrācijas, Audiolaboratoriot, Mērījumi, Suomi

Henri Penttinen

Henri Penttinen

Consultant, Ph.D. (Tech.)
Noise, Vibration and groundborn noise

Tel. +358 50 3258309
henri.penttinen@akukon.com

Helsinki, Būvakustika, Troksnis, troksnis zemē un vibrācijas, Suomi

Rimtautas Piskarskas

Rimtautas Piskarskas

Acoustic Designer, PhD (Tech)
Akukon Lietuva
+370 686 14892
rimtautas.piskarskas@akukon.com

Būvakustika, Troksnis, troksnis zemē un vibrācijas, Melu- ja tärinäaltistus, Mērījumi, Globāli, Lithuania, Vilnius

Toni Poikonen

Toni Poikonen

Design Engineer, M.Sc. (Tech.)
AV design

Tel. +358 50 526 7666
toni.poikonen@akukon.com

Helsinki, Publisku pasākumu telpas, Audiovizuālo sistēmu projektēšana, Ääni- ja videotuotanto, Suomi

Mira Pykälistö

Mira Pykälistö

Specialist, B.A.
BIM management, CAD support
Noise, environmental noise

Tel. +358 40 588 3814
mira.pykalisto@akukon.com

Tampere, Publisku pasākumu telpas, Troksnis, troksnis zemē un vibrācijas, Audiovizuālo sistēmu projektēšana, Melu- ja tärinäaltistus, Suomi

Sami Reina

Sami Reina

Akukon Oy Av-Sector
Audiovisual Designer, B.Sc. (Tech.)

Tel. +358 40 837 0730
sami.reina@akukon.com

Jyväskylä, Būvakustika, Audiovizuālo sistēmu projektēšana, Suomi

Mikko Roininen

Mikko Roininen

Mikko Roininen
Junior Consultant, M.Sc. (Tech.)
Building and room acoustics

Tel. +358 50 3200 233
mikko.roininen@akukon.com

Helsinki, Tampere, Būvakustika, Mērījumi, Suomi

Anssi Ruusuvuori

Anssi Ruusuvuori

Senior Consultant
M.Sc. (Arch.), FISE PV (acoustics)
Room and building acoustics, recording studios and control rooms

Tel. +358 50 520 8057
anssi.ruusuvuori@akukon.com

Turku, Partneris, Publisku pasākumu telpas, Būvakustika, Ääni- ja videotuotanto, Suomi

Issa Sacaan

Issa Sacaan

Audio Engineer
Akukon Middle East Ltd

tel +972 599 840 833
issa.sacaan@akukon.com

Audiovizuālo sistēmu projektēšana, Jerusalem, Globāli, Middle East

Olli Salmensaari

Olli Salmensaari

Senior Consultant
M.Sc. (Tech.), FISE PV (acoustics)
Room and building acoustics

Tel. +358 50 491 4840
olli.salmensaari@akukon.com

Helsinki, Partneris, Būvakustika, Suomi

Toni Soininen

Toni Soininen

Consultant, M.Sc (Tech)
Room and building acoustics, AV design

Puh. +358 50 483 9286
toni.soininen@akukon.com

Oulu, Būvakustika, Audiovizuālo sistēmu projektēšana, Audiolaboratoriot, Suomi

Juha Storm

Juha Storm

Audiovisual Designer
M.A. (Lighting and sound designer)
Lighting, sound and audiovisual design

Tel. +358 50 300 0320
juha.storm@akukon.com

Helsinki, Publisku pasākumu telpas, Audiovizuālo sistēmu projektēšana, Suomi

Sari Taskinen

Sari Taskinen

Administrative Manager
Vocational Qualification in Business and Administration

Tel. +358 10 320 0700 (switchboard)
sari.taskinen@akukon.com

Helsinki, Partneris, Administrācija, Suomi

Sakari Tervo

Sakari Tervo

Acoustics Consultant, D.Sc.(Tech.)
Acoustics, Noise, Ground-borne noise and vibration

Puh. +358 50 514 5264
sakari.tervo@akukon.com

Helsinki, Būvakustika, Troksnis, troksnis zemē un vibrācijas, Suomi

Edmundas Zizys

Edmundas Zizys

Manager Akukon Lithuania
M.Sc. (Eng)

Tel. +370 699 23661
edmundas.zizys@akukon.com

Publisku pasākumu telpas, Būvakustika, Audiovizuālo sistēmu projektēšana, Globāli, Lithuania, Vilnius, Kontaktpersona

Dmitri Tiško

Dmitri Tiško

Consultant, M.Sc. (Tech.)
Building acoustics, vibration and noise control

Tel. +372 661 6903, mob. +372 56 481 431
dmitri.tishko@akukon.com

Tallinna, Būvakustika, Mērījumi, Eesti

Julia Turku

Julia Turku

Development Manager, Consultant, M.Sc. (Tech)
Room and building acoustics


Puh. +358 50 486 0005
julia.turku@akukon.com

Helsinki, Būvakustika, Suomi

Jussi Vartio

Jussi Vartio

AV and acoustical designer, B.Sc. (Tech.)

Puh. +358 44 345 6133
jussi.vartio@akukon.com

Oulu, Publisku pasākumu telpas, Būvakustika, Audiovizuālo sistēmu projektēšana, Suomi

Sara Vehviläinen

Sara Vehviläinen

Designer, B.A., FISE A
Interior design, acoustics, visualisation

Sara is on maternity leave until 19.1.2018

Tel. +358 40 846 2616
sara.vehvilainen@akukon.com

Helsinki, Publisku pasākumu telpas, Būvakustika, Ääni- ja videotuotanto, Suomi

Jukka Vesterinen

Jukka Vesterinen

Measurement Technician

Puh. +358 40 582 4919
jukka.vesterinen@akukon.com

Helsinki, Troksnis, troksnis zemē un vibrācijas, Melu- ja tärinäaltistus, Suomi

Lauri Vikström

Lauri Vikström

Consultant, B.Sc. (Tech.)
Building and room acoustics design, construction monitoring, measurements

Tel. +358 50 402 3771
lauri.vikstrom@akukon.com

Turku, Būvakustika, Mērījumi, Suomi

Maris Vohta

Maris Vohta

Consultant, B.Sc.
Environmental noise

Tel. +372 661 6900, Mob. +372 565 1191
maris.vohta@akukon.com

Tallinna, Troksnis, troksnis zemē un vibrācijas, Eesti, Kontaktpersona

Janne Auvinen

Janne Auvinen

Associate
Theatre Consultant
M.A. (Lighting and sound designer)
Functional design of performance facilities

Sadarbības partneris

Timo Risku

Timo Risku

Associate
Akumek Oy
Senior Consultant, M.Sc. (Tech.)
Stage mechanics

Tel. +358 50 353 2543

Sadarbības partneris

Janne Riionheimo

Janne Riionheimo

Associate, Riionheimo Acoustics Ltd
Consultant, M.Sc. (Tech.), FISE A
Building and room acoustics

Tel. +358 50 375 9421
janne.riionheimo@akukon.com

Helsinki, Sadarbības partneris, Būvakustika, Ääni- ja videotuotanto, Suomi

Roy Westerholm

Roy Westerholm

Associate
Tiliareena Oy
Controller, M.Sc. (Econ.)

Tel. +358 10 3200 700 (switchboard)
roy.westerholm@akukon.com

Sadarbības partneris, Administrācija, Suomi

Olivers Tarvids

Olivers Tarvids

Konsultants
SIA Akukon-Būvakustika

Tel. +371 29264592
olivers.tarvids@akukon.com

Būvakustika, Audiovizuālo sistēmu projektēšana, Mērījumi, Latvia, Kontaktpersona

Judita Januskeviciut

Judita Januskeviciut

Junior Consultant
Akukon Lietuva UAB

judita.januskeviciute@akukon.com
+370 602 06546

Būvakustika, Lithuania