Mūsu speciālisti

Uzņēmumā “Akukon” strādā vairāk nekā 50 speciālistu dažādās kompetences jomās — akustika, audiovizuālo sistēmu projektēšanā, telpu projektēšanā, vides zinātnē un skatuves tehnoloģijās.

Uzņēmuma plašā pieredze, tehnoloģiskā kompetence un projektu pārvaldība ir apvienota ar izglītību, pētniecību un darba pieredzi dažādās jomās. Mēs teicami pārzinām prasības dažādām ēkām un telpām, un mūsu projektēšanas darbs vienmēr ir orientēts uz lietotāju.




Deniss Mironovs

Deniss Mironovs

Konsultants
M.Sc (Akustika)
SIA Akukon-Būvakustika

Tel. +371 26008121
deniss.mironovs@akukon.com

Artūrs Pērkons

Artūrs Pērkons

Direktors
M.Sc. (Tech.)
SIA Akukon Buvakustika

Tel +371 29407029
arturs.perkons@akukon.com

Jukka Ahonen

Jukka Ahonen

Team Leader, Quality Manager
Ph.D. (Tech.), FISE V+ (acoustics)
Building and room acoustics

Tel. +358 44 333 0233
jukka.ahonen@akukon.com

Juhani Ahvenvaara

Juhani Ahvenvaara

Associate
Sound technician
Acoustics and AV systems

Tel. +358 400 686 941
juhani.ahvenvaara@akukon.com

Hassan Al-Ramadani

Hassan Al-Ramadani

Acoustical Designer, B.Sc. (Arch.)

Tel. +358 40 913 8700
hassan.alramadani@akukon.com

Jyrki Annala

Jyrki Annala

Acoustical Designer, B.Sc. (Tech.)

Tel. +358 50 338 8909
jyrki.annala@akukon.com

Eva Arvelo

Eva Arvelo

Office Assistant
Vocational Qualification in Business and Administration

Tel. +358 10 320 0700
eva.arvelo@akukon.com

Benoît Gouatarbès

Benoît Gouatarbès

Team Leader, Senior Consultant, M.Sc. (Tech.), FISE AA
Noise, Occupational health and safety

Tel. +358 50 350 5994
benoit.gouatarbes@akukon.com

Anni Haataja

Anni Haataja

Acoustical Consultant
B.Sc. (Tech.), FISE A
Measurements, Room and building acoustics

Tel. +358 45 672 2907
anni.haataja@akukon.com

May (Mourad) Hanna

May (Mourad) Hanna

Manager Akukon Middle East Ltd, M.Sc. (Tech.)
Room and building acoustics

Tel. +972 52 624 8693
may.hanna@akukon.com

Janne Hautsalo

Janne Hautsalo

Senior Consultant
M.Sc. (Tech.), FISE PV (acoustics)
Room and building acoustics

Tel. +358 50 367 4864
janne.hautsalo@akukon.com

Tapio Ilomäki

Tapio Ilomäki

Project Manager, M.A. (Lighting and sound designer), AMIoTC
Theatre technology, lighting and sound systems, audiovisual systems

Tel. +358 400 939 088
tapio.ilomaki@akukon.com

Mikko Joenpolvi

Mikko Joenpolvi

Associate
Mikon Ääni ja Akustiikka
Designer
Sound systems, room acoustics

Tel. +358 50 534 4611
mikko.joenpolvi@akukon.com

Gerda Kaasik

Gerda Kaasik

Consultant, M.Sc. (Tech.)
Room acoustics

Mob. +372 56 848 999
gerda.kaasik@akukon.com

Jaakko Kestilä

Jaakko Kestilä

Consultant, M.Sc. (Tech.)
Acoustics, AV systems

Puh. +358 50 462 2416
jaakko.kestila@akukon.com

Liisa Kilpilehto

Liisa Kilpilehto

Acoustical consultant, M.Eng.
Noise, occupational health and safety

Tel. +358 40 827 2532
liisa.kilpilehto@akukon.com

Justas Kundrotas

Justas Kundrotas

UAB Akukon Lietuva
Acoustic Designer B.Sc. (Arch.)
Akukon Lietuva UAB

Tel. +370 676 44278
justas.kundrotas@akukon.com

Tarja Lahti

Tarja Lahti

Consultant, B.Sc. (Tech.)
Room and building acoustics

Tel. +358 50 361 1420
tarja.lahti@akukon.com

Ingrid Leemet

Ingrid Leemet

Consultant, M.Sc.
Environmental noise

Tel. +372 56 882 633
ingrid.leemet@akukon.com

Ari Lepoluoto

Ari Lepoluoto

Direktors
Lic.A (Gaismas un skaņas projektēšana), B.Sc (Tech.)

Tel. +358 10 3200 700 (komutators)
ari.lepoluoto@akukon.com

Oskar Lindfors

Oskar Lindfors

Team Leader, Consultant
M.Sc. (Tech.), FISE V+ (acoustics)
Room and building acoustics

Tel. +358 50 544 5876
oskar.lindfors@akukon.com

Mónica Loría

Mónica Loría

Junior Consultant, M.Sc. (Tech.)
Building and room acoustics, A/V systems

Tel. +506 8708 8850
monica.loria@akukon.com

Tapani Manninen

Tapani Manninen

Akukon Oy AV-Sector
Audiovisual Designer

Tel. +358 40 837 0710
tapani.manninen@akukon.com

Timo Markula

Timo Markula

Senior Consultant
M.Sc. (Tech.), FISE V+ (acoustics)
Noise, vibration and groundborne noise

Tel. +358 50 303 2404
timo.markula@akukon.com

Henrik Möller

Henrik Möller

Galvenais konsultants, valdes priekšsēdētājs
M.Sc (Tech.), FISE PV (akustika)
Telpu un būvakustika, izrāžu telpas

Tel. +358 500 708 263
henrik.moller@akukon.com

Nella Näveri

Nella Näveri

Consultant
M.Sc. (Arch), B.Sc. (physics), FISE T (acoustics)
Building and room acoustics

Tel. +358 50 351 3815
nella.naveri@akukon.com

Timo Peltonen

Timo Peltonen

Technical Director, Senior Consultant
M.Sc. (Tech.), FISE PV (acoustics)
Noise, vibration and groundborne noise, audio laboratory

Tel. +358 50 584 9814
timo.peltonen@akukon.com

Henri Penttinen

Henri Penttinen

Consultant, Ph.D. (Tech.)
Noise, Vibration and groundborn noise

Tel. +358 50 3258309
henri.penttinen@akukon.com

Rimtautas Piskarskas

Rimtautas Piskarskas

Acoustic Designer, PhD (Tech)
Akukon Lietuva
+370 686 14892
rimtautas.piskarskas@akukon.com

Toni Poikonen

Toni Poikonen

Design Engineer, M.Sc. (Tech.)
AV design

Tel. +358 50 526 7666
toni.poikonen@akukon.com

Mira Pykälistö

Mira Pykälistö

Specialist, B.A.
BIM management, CAD support
Noise, environmental noise

Tel. +358 40 588 3814
mira.pykalisto@akukon.com

Sami Reina

Sami Reina

Akukon Oy Av-Sector
Audiovisual Designer, B.Sc. (Tech.)

Tel. +358 40 837 0730
sami.reina@akukon.com

Mikko Roininen

Mikko Roininen

Mikko Roininen
Junior Consultant, M.Sc. (Tech.)
Building and room acoustics

Tel. +358 50 3200 233
mikko.roininen@akukon.com

Anssi Ruusuvuori

Anssi Ruusuvuori

Senior Consultant
M.Sc. (Arch.), FISE PV (acoustics)
Room and building acoustics, recording studios and control rooms

Tel. +358 50 520 8057
anssi.ruusuvuori@akukon.com

Issa Sacaan

Issa Sacaan

Audio Engineer
Akukon Middle East Ltd

tel +972 599 840 833
issa.sacaan@akukon.com

Olli Salmensaari

Olli Salmensaari

Senior Consultant
M.Sc. (Tech.), FISE PV (acoustics)
Room and building acoustics

Tel. +358 50 491 4840
olli.salmensaari@akukon.com

Toni Soininen

Toni Soininen

Consultant, M.Sc (Tech)
Room and building acoustics, AV design

Puh. +358 50 483 9286
toni.soininen@akukon.com

Juha Storm

Juha Storm

Audiovisual Designer
M.A. (Lighting and sound designer)
Lighting, sound and audiovisual design

Tel. +358 50 300 0320
juha.storm@akukon.com

Sari Taskinen

Sari Taskinen

Administrative Manager
Vocational Qualification in Business and Administration

Tel. +358 10 320 0700 (switchboard)
sari.taskinen@akukon.com

Sakari Tervo

Sakari Tervo

Acoustics Consultant, D.Sc.(Tech.)
Acoustics, Noise, Ground-borne noise and vibration

Puh. +358 50 514 5264
sakari.tervo@akukon.com

Edmundas Zizys

Edmundas Zizys

Manager Akukon Lithuania
M.Sc. (Eng)

Tel. +370 699 23661
edmundas.zizys@akukon.com

Dmitri Tiško

Dmitri Tiško

Consultant, M.Sc. (Tech.)
Building acoustics, vibration and noise control

Tel. +372 661 6903, mob. +372 56 481 431
dmitri.tishko@akukon.com

Julia Turku

Julia Turku

Development Manager, Consultant, M.Sc. (Tech)
Room and building acoustics


Puh. +358 50 486 0005
julia.turku@akukon.com

Jussi Vartio

Jussi Vartio

AV and acoustical designer, B.Sc. (Tech.)

Puh. +358 44 345 6133
jussi.vartio@akukon.com

Sara Vehviläinen

Sara Vehviläinen

Designer, B.A., FISE A
Interior design, acoustics, visualisation

Sara is on maternity leave until 19.1.2018

Tel. +358 40 846 2616
sara.vehvilainen@akukon.com

Jukka Vesterinen

Jukka Vesterinen

Measurement Technician

Puh. +358 40 582 4919
jukka.vesterinen@akukon.com

Lauri Vikström

Lauri Vikström

Consultant, B.Sc. (Tech.)
Building and room acoustics design, construction monitoring, measurements

Tel. +358 50 402 3771
lauri.vikstrom@akukon.com

Maris Vohta

Maris Vohta

Consultant, B.Sc.
Environmental noise

Tel. +372 661 6900, Mob. +372 565 1191
maris.vohta@akukon.com

Janne Auvinen

Janne Auvinen

Associate
Theatre Consultant
M.A. (Lighting and sound designer)
Functional design of performance facilities

Timo Risku

Timo Risku

Associate
Akumek Oy
Senior Consultant, M.Sc. (Tech.)
Stage mechanics

Tel. +358 50 353 2543

Janne Riionheimo

Janne Riionheimo

Associate, Riionheimo Acoustics Ltd
Consultant, M.Sc. (Tech.), FISE A
Building and room acoustics

Tel. +358 50 375 9421
janne.riionheimo@akukon.com

Roy Westerholm

Roy Westerholm

Associate
Tiliareena Oy
Controller, M.Sc. (Econ.)

Tel. +358 10 3200 700 (switchboard)
roy.westerholm@akukon.com